Hakkımızda

Hakkımızda

Uzman avukat kadromuzu ve uluslararası deneyimlerimizi,

Fransa'da, Türkiye'de ve Afrika'da faaliyet gösteren tek bir hukuk bürosu çatısı altında birleştirdik.

 

Hukuk Büromuz yerli ve yabancı şirketlere, devletlere ve bankalara uluslararası standartlarda avukatlık hizmetleri vermektedir.

Bunlar, ticaret hukukunun tüm alanlarıdır ; günlük yönetim danışmanlığı, sözleşme ve işbirlikleri, şirket ile çalışanları arasındaki ilişkiler, davalar, dava öncesi sulh anlaşmaları ve dava yoluyla çözümü başta olmak üzere, geniş bir yelpazede hukuk alanlarını kapsamaktadır.

Türkiye'deki Türk ve yabancı avukatlar ve işbirlikleri sayesinde müvekkillerimize Türkçe dahil 3 dilde hizmet vermektedir. 

ÖZGÜR AŞIK
______________________________________________

Özgür Aşık eğitimine Türkiye'de başlamış, TED Kolejinden mezun olduktan sonra Fransa'da devam etmiş, Strasbourg Hukuk Fakültesinden mezun olmuş (1996), yargılama hukuku lisans üstü okumuş (1997), Paris'te Avukatlık Okulunu bitirmiş, sonra İstanbul Üniversitesi'den hukuk lisansıyla mezun olmuştur.  Halen avukat sıfatıyla İstanbul Barosu ve Paris Barosu üyesidir. Avrupa Tahkim Kurulu Türkiye Başkanı ve Türk Ceza Hukuku Derneği Kurucu üyesi, Türk Patent Enstitüsü Marka vekili ve birçok şirketin yönetim kurulu üyesidir. 

Tümünü Gör
AHMET CAN SEBER
______________________________________________

Ahmet Can, Cambridge Üniversitesi'nden yüksek lisans diploması (onur derecesiyle), İstanbul Kadir Has Üniversitesi nden lisans diplomasıyla mezun olmuştur. Halen İstanbul Barosu avukatı ve Mandat International Cenevre (BM Özel İstişari Statüsü) Türkiye Temsilcisidir. Kariyeri birleşme devralmalar, sözleşme hukuku, banka ve finans hukuku, sermaye piyasası ve dava alanlarında yoğunlaşmıştır

Tümünü Gör
SYLVERE KOYO
______________________________________________

Sylvere KOYO, Afrika'da ve Fransa'da şirketlere uluslararası hukuk alanında ve ticari anlaşmalarda danışmanlık hizmetleri vermektedir. Özellikle Batı Afrika'da Türk yatırımcı ve inşaat sektörü için önemki bir artı değer yaratmaktadır. Av. KOYO, son 30 yıllık mesleki kariyerinin büyük bir kısmını Fildişi Devletinin avukatı sıfatıyla, en stratejik sektörlerin yapısal reformlarına katılmıştır. 

Tümünü Gör
DR. CAHİT AĞAOĞLU
______________________________________________

Dr. Cahit AĞAOĞLU, Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden Lisans diplomasıyla mezun olduktan sonra, Yüksek Lisansını Université Jean Moulin Lyon3 (Fransa) Üniversitesinden almış, Doktorasını da Queen Mary University of London (İngiltere) bünyesinde tamamlamıştır.

Halen İstanbul Barosu avukatı olup, Avrupa Tahkim Kurulu'nda ve Amerika Uluslararası Ticari Tahkim Mahkemesi nezdinde hakemlik yapmaktadır.

Tümünü Gör
MELİH CAN KORKMAZ
______________________________________________

Melih Can Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi ( LLB ) mezunu, Freie Berlin Üniversitesi Yüksek Lisans  (MBL) mezunu, ve İstanbul Şehir Üniversitesi Özel Hukuk Doktora Adayıdır (PhD 2014’). Halen Istanbul Barosu üyesi ve Tüketiciler Birliği üyesidir.

Özellikle şirketler hukuku, sigorta ve rekabet hukuku ile fikri mülkiyet hukuku ve kişisel verilerin korunması alanlarında uzmandır.

Tümünü Gör
MUSTAFA GÖKPINAR
______________________________________________

Mustafa, Kocaeli Üniversitesinden Hukuk Lisansı diplomasıyla mezun olmuş, ardından meslek hayatına İstanbul Barosu'nda adımını atmıştır. Genel çerçevede ticaret hukuku, iş hukuku ve ceza hukuku olmak üzere, ciddi ve yoğun alanlarda çalışmıştır. Bir kısmı özel programlar olmak üzere çok sayıda konferans, seminer ve eğitim programına katılmıştır. Mesleki ilgisi, ticaret hukuku uyuşmazlıkları ve şirketlerin geniş anlamda hukuki yönetimi alanlarında yoğunlaşmıştır.

 

Tümünü Gör
ELİF VERGİLİ
______________________________________________

Elif, İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. TED Karabük Özel Lisesinden mezun olduktan sonra hukuk fakültesini Bahçeşehir Üniversinde tamamlamıştır. Halen Istanbul Barosu avukatı olup, İstanbul Barosu AB Komisyonu bünyesinde aktif üyedir. Özellikle iş hukuku, gayrimenkul hukuku ve ticaret hukuku alanlarında yerli ve yabancı müvekkileri mahkemeler önünde temsil etmektedir.

Tümünü Gör
BELİZ ÖZKIRIM
______________________________________________

Beliz Özkırım özel hukuk alanında çalışmalar yapmıştır. Bu kapsamda Şirketler ve Maden Hukuku alanında faaliyetler de bulunmuştur. Fikri Mülkiyet Hukuku alanında yapılan sözleşme süreçlerini aktif olarak takip etmiştir. ‘Deniz Ticaret Hukuku Pratik Kitabı’ adlı eserin yazılmasına bizzat emek vererek akademik çalışmalarda bulunmuştur.

Tümünü Gör
Selin ÖZTEMİZER
______________________________________________

Selin Öztemizer okul hayatına İspanya da başlamış olup lisenin son yıllarına kadar eğitimine İspanya'da devam etmiştir.

Ardından Türkiye'ye dönerek, lise ve üniversiteyi tamamlamış, İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur.

2018 yılında Aşık&Partners ekibine katılmıştır.

Tümünü Gör
Ece YELMEN
________________________________________________

Ece Yelmen İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Öncesinde Notre Dame de Sion Fransız Lisesinde okumuştur.

Hukuk eğitimine devam ederken European Law Students’ Association (ELSA) derneğinin çeşitli etkinliklerinde yer almış ve Rekabet Hukuku Sertifika Programına katılmıştır. Ardından dava ve şirketler hukuku alanında çeşitli bürolarda staj yapmıştır.

2018 yılında AŞIK & Partners da stajına başlamıştır.

Tümünü Gör
Ahmet Emin TÜRKEŞ
________________________________________________

Ahmet Emin TÜRKEŞ,  Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.

Okul ve iş hayatında çeşitli konferanslarda aktif rol almıştır. İş Hukuku ve Sözleşmeler Hukuku alanlarında özel olarak ilgilidir.

2018 yılından beri AŞIK&Partners bünyesinde çalışmaktadır.

Tümünü Gör